Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2012, 01:28   #4
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Ja również witam wszystkich, z naszym szanownym MG na czele. Część z was już znam, a resztę chętnie poznam. Liczę, że się nam będzie dobrze razem grał i przetrwamy wszystko, co nam szykuje Johny.
Z niecierpliwością czekam na otwierający post.

Proponuję, by ustali że nasze postacie znają się i podróżują razem od jakiegoś czasu. Tak moim zdaniem będzie łatwiej i przyjemniej. Nie koniecznie musimy grać przyjaciół na śmierć i życie, ale jakaś doza wzajemnego zaufania powinna pomiędzy naszymi bohaterami być. Takie jest moje zdanie. Co wy na to?

W ramach pierwszego kroku i wyciągnięcia ręki w geście przyjaźni, parę słów o mojej postaci.
Mój bohater nazywa się Ma’o’nehe (wymowa Mao-nee z bezdźwięcznym "H" pomiędzy "E"). Szaman, człowiek pustyni, ponoć czystej krwi Indianin. Jednak noszona przez niego maska uniemożliwia zweryfikowanie tego faktu. Jest to człowiek prawy, ceniący i szanujący wszelkie życie i naturę. Bardzo słowny i uczciwy. Szanuje i poważa wszystkich tych, którzy traktują go w ten sam sposób i dla takich jest gotów zrobić i poświęcić wiele. Dla osób mu nieprzychylnych, czy wrogo nastawionych jest bezwzględny. Ponoć nie ma wrogów, bo wszyscy którzy zaleźli mu za skórę gryzą ziemię od spodu. Jak na szaman przystało ma swoje odchyły, ale bez jakiś dramatycznych historii.
Podróżuje na motorze, a dokładniej na małym wojskowym składanym motorku. Towarzyszy mu nieustannie hiena Mal’hu (wymowa Mal-uu, także z bezdźwięcznym "H").
To tyle najważniejszych informacji, jakie możecie mieć o mojej postaci.
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline