Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2012, 10:57   #6
Imoshi
 
Reputacja: 1 Imoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnie
Nie podobają mi się Wasze postacie. Sędzia musi być uczciwy, jeszcze indianin uczciwy, kurde wszyscy będą na Franciska naskakiwać, że kradnie.

A tak btw. Ma być walka z Molochem i NIE MA ŻADNEGO ZABÓJCY MASZYN?! Ja mam tylko kuszę i trzydziestkęósemkę (1 lvl na pistolety), wątpię, żebym umiał coś zdziałać...


A co do mojej postaci: "Stereotypowy" mieszkaniec Vegas. (Bardzo spodobał mi się koncept przedstawiony w podręczniku )
Ale nazywajcie mnie bardziej zwiadowcą, niż złodziejem, bo mimo, że mam profesję 'złodziej', to skill profesyjny (Istnieje takie słowo?!) wzmacnia skradanie się, podobnie sztuczka. I skradanie się mam na wyższym poziomie niż kradzież...

Co do ewentualnych przyjaźni/nieprzyjaźni, to jestem otwarty na propozycję. Pewnie z Pinheadem będziemy musieli się trochę nie lubić, bo uczciwy indianin pewnie nie będzie lubił złodzieja okradającego innych.


BTW. Jakie dostaliście bonusy od Johnego?
 
Imoshi jest offline