Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-12-2006, 19:50   #359
Durendal
 
Reputacja: 1 Durendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputację
Audi

- Dawaj Tower bo mam już dość siedzenia na dupie.

Młody Niemiec aż palił się do działania, udzieliła mu się atmosfera podniecenia jaka ogarnęła resztę gangu...

- Tym bardziej że chyba ten komputer ma jakiś związek z tym waleniem się kamienic, rano widzieliśmy z Gąsiorem jak jedna taka się kładła, i wiecie co? Gruzy chwilę po tym jak chałupa jebnęła jakby falowały, myślałem, że mi się przywidziało ale po tym co powiedział Mały wydaje mi się że chyba Heissbach chce nam zawalić całą jebaną dziurę na łby... Nie wiem po co, nie wiem jak ale dla mnie to jasne że on w tym macza swoje brudne paluchy. Więc ruszmy sie i zwędźmy mu tą zabawę zanim nam przy jej pomocy zwali kilka kamienic na łby. Co robimy?
 
__________________
Oj Toto to już chyba nie jest Kansas...
"Ideologia zawsze wynika z przyczyn osobistych, ja nie podaję wrogowi ręki chyba, że chcę mu połamać palce"
Durendal jest offline