Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2012, 01:35   #4
Issander
 
Issander's Avatar
 
Reputacja: 1 Issander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodze
Jest post ode mnie, nie czułem się do końca pewnie, w końcu pierwszy raz gram w coś w tym stylu... Ale chyba nie jest źle.
W ramach informacji technicznych - wiem, że jest sporo tekstu, ale myśli biegną szybko, a część tekstu to narratorskie dygresje, w ogóle niezwiązane z realnym czasem akcji - od szelestu do wejścia Jonathana w krzaki minęło jakieś 10-20 sekund.
Jeżeli chodzi o szyfry, możesz spokojnie podskoczyć o dwa poziomy w górę, choć domyślam się, że pewnie chcesz też, żeby inny gracze mogli je rozwiązać... Osobiście uwielbiam zagadki i jeżeli dasz radę mnie jakimiś zainteresować, będę wniebowzięty
No i ostatnia rzecz - awatar. Ja zapomniałem, Ty nie przypomonałeś. Proszę:
 
Issander jest offline