Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2012, 20:33   #109
Yzurmir
 
Yzurmir's Avatar
 
Reputacja: 1 Yzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie coś
Nieładnie tak siostrę prostytuować. W każdym razie wybacz, ale na razie za bardzo tego nie wykorzystałem. Sigfrid jest trochę nieśmiały, oczywiście, a przy tym ja jakoś nie miałem weny/pomysłu. Coś chyba jeszcze powinienem dopisać do tego posta, takie mam wrażenie, lecz nie jestem pewien co.

Można zacząć od strażników, tylko potrzebujemy pretekstu. Bo albo się zrobią podejrzliwi, albo się oburzą jak wyskoczymy z rozkazami straży miejskiej. Może lepiej byłoby trochę popytać w okolicy, na przykład w jakiejś karczmie, w której bywają miejscowi służący. Oni mogą dużo wiedzieć, nawet jeśli pracują w innych rezydencjach.

Równocześnie Łasicę można by poprosić, żeby trochę powęszył przy tych rozróbach i jak to się dokładnie zaczęło -- gdzie ten mutant był, kto wyjawił, że on tam jest itd. Tylko teraz Łojanki zamknięte...
 
Yzurmir jest offline