Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2012, 20:33   #5
Agape
 
Agape's Avatar
 
Reputacja: 1 Agape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłość
Rekrutację zauważyłam od razu jak tylko się pojawiła. Nie odstraszył mnie blok tekstu. Z każdym zdaniem opisu Inanisa podobało mi się coraz bardziej i miałam wielką ochotę się zgłosić. Lubię sesje nie rozgrywające się w żadnym systemie, nawet wolę je od tych z systemem. Zupełnie nie przeszkadza mi też że MG jest nowy na LI. Ale...

Cześć opisująca świat się skończyła, a to co było poniżej podobało mi się zdecydowanie mniej. Dwa dni na odpis? Jak dla mnie tępo zdecydowanie zbyt duże. Z góry określone postacie pierwszoplanowe, a ewentualna reszta tylko jako urozmaicenie? A taką ochotę miałam wziąć coś z ekscentrycznego świata. Granie samą sobą? Chcę grać w RPG po to żeby być kimś innym niż sobą. Obowiązkowe dyskusje o poglądach, o życiu? To zdecydowanie nie dla mnie. Zbyt eksperymentalne.

Takie są moje odczucia.
 
Agape jest offline