Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2012, 00:14   #487
Mizuki
 
Mizuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Mizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znany
Jestem za tym abyś to wykorzystał :].

Mój post drodzy państwo jutro na wieczór. Jeśli posty Homeo i Glyswena pojawią się do tej pory - świetnie. Jeśli nie, odbierzcie to moim drodzy jako pierwsze ostrzeżenie z mojej strony. Żadnej informacji z waszej strony o opóźnieniu nie otrzymałem. A wydaje mi się, że termin na tego posta [ biorąc pod uwagę jego długość ] był bardzo luźny.

Miałem nadzieje, że jakoś dotrą do was informacje, które przekazałem Sierakowi... Mianowicie, że jeden ze strażników pozostał po całej jego dywersji pod drzwiami.
Ale niech już będzie - jeśli pozwolicie pokieruję akcją "na szybko" w swoim poście i wykonam za was ewentualne rzuty. Nie gwarantuje, że unikniecie dzięki temu walki ale na pewno akcja nieco trochę "ruszy". Szczególnie, że nasza Kaitlin czeka z nową postacią ... Postaram się również "wykorzystać" Lairiel w tej sytuacji. Zatem jeśli możecie - bez heroizmu i ratowania dam z opresji ^_^.
 
__________________
"...niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
dla szpiclów katów tchórzy - oni wygrają
pójdą na twój pogrzeb i z ulgą rzucą grudę
a kornik napisze twój uładzony życiorys"
Mizuki jest offline