Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-05-2012, 00:33   #499
Mizuki
 
Mizuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Mizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znany
Nie jestem na swoim kompie Homeo i też nie u siebie. Więc gg odpada na chwilę obecną.
Ale nie martw się, post nie ucieknie :].


Edit

No dobrze Kochani... Żegnamy się już oficjalnie w tym poście z postacią Lairiel. Nie ma szans na to by ktokolwiek z was uratował ją od śmierci przy tak krytycznych ranach.
Starałem się nie być zbyt brutalny...

Co do reszty - statystyki gwardzistów macie w moim poprzednim poście. To ci, których uznałem za wartowników [ silniejsi ]. Gustav wziął jednego z nich na siebie i jeśli mam być szczery, nim nie należy się na razie martwić. Z
Jeśli chodzi zaś o wspomniany w poście ród Hessenów - Randal wie kim są. Tzn. wykonywałeś już na to rzut [ to ten sam ród od naszyjnika naturalnego pancerza ]. Jeśli Romulus sobie życzy jakieś informacje poproszę rzucik wiedzy ;].

Co do mapki sytuacyjnej... Przydałaby się, prawda ? Tutaj jednak prośba moja do was, czy polecicie mi jakiś darmowy hosting obrazów ? Bo niestety imageshack zażądał już ode mnie konta premium...

I dalej - czy ktoś z was wie może co dzieje się z Glyswenem ?:<... Trochę się niepokoję.
 
__________________
"...niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
dla szpiclów katów tchórzy - oni wygrają
pójdą na twój pogrzeb i z ulgą rzucą grudę
a kornik napisze twój uładzony życiorys"

Ostatnio edytowane przez Mizuki : 01-05-2012 o 02:44.
Mizuki jest offline