Wątek: Voseria
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-05-2012, 21:52   #1
Aro
 
Aro's Avatar
 
Reputacja: 1 Aro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputację
Voseria

Witam moi drodzy.

Bez zbędnych ceregieli. Poniżej zamieszczam link do opisu mojego autorskiego świata, w którym rozgrywa się akcja mojej sesji "Polowanie na czarownicę". Po zakończeniu tejże sesji, jeśli wena i chęć forumowiczów będą mi sprzyjać, wystartuje kolejna, również w Voserii, lecz o całkiem innym charakterze. Ale o tym kiedy indziej.

Co do samego bloga. Ciężko to nazwać "opisem systemu", jako że znajdują się tam jedynie dwa wpisy na chwilę obecną, aczkolwiek z czasem pojawi się ich więcej. Początkowo planuję opisać państwa, zaczynając od Ellyrii, którą mam najbardziej dopracowaną. Jako takie opisanie magii, Narsainów i Vuokaatów posiadam, co widać w temacie rekrutacji do sesji. Kiedy już to wszystko zostanie dopracowane, zabiorę się za opisywanie innych kontynentów i kto wie, być może i czasów Cesarstwa. Czas pokaże.

Liczę, że wspomożecie mnie swoimi radami i konstruktywną krytyką, które zawsze doceniam.

Voseria

Pozdrawiam,
Aro
 
Aro jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem