Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-05-2012, 14:01   #268
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Z poślizgiem zamknęła się przedostatnia kolejka sesji. Zbliżamy się do końca. Od poniedziałku przez ponad miesiąc nie będzie mnie aktywnie na forum. Sesja zgodnie z zapowiedziami miała się skończyć mniej więcej w połowie tego roku. Z tego co widzę, to równie dobrze mogłaby trwać następnych kilka lat, bo fabuła wciąż rozwija się do przodu. W listopadzie zostaję tatą i przez te pół roku chcę jeszcze zrobić coś innego, więc mam nadzieję, że zakończenie Uruk-hai nie jest zaskoczeniem dla nikogo.

Jak pisałem przez następny miesiąc będę raczej niedostępny. W tym czasie rozpiszę Wam materiał na Wasze ostatnie posty,które mam nadzieje, pokażą czy lubiliście tę sesję. Będą bardzo ważne dla zakończenia, którym będzie później mój ostatni post. Zanim napiszecie te ostatnie najważniejsze dla sesji posty, to wydarzenia przyspieszą nieco w czasie zgodnie z rozliczeniami ogólnego, obecnego kierunku działań bohaterów oraz BNów. Mój następny post najprawdopodobniej pod koniec maja.

Jak macie pytania to jest to dobry moment, bo jeszcze do niedzieli będę miał więcej czasu, aby na nie odpowiedzieć.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline