Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-05-2012, 15:53   #1
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Setting Savage World`s

Witam. Ostatnio założyłem w dziale rekrutacji post o sesji w settingu Evernight dla systemu Savage World`s jednakże nikt jak dotąd nie był zbytnio takową sesją zainteresowany. Z racji tego chciałbym spytać forumowiczów, czy w ogóle interesuje ich granie w systemie Savage Worlds i jeśli tak to w jaki setting najchętniej by zagrali. Z racji ograniczonej ilości podręczników głównie polskich, podaje tylko część settingów które już zdążyłem poznać. Jeśli ktoś nie zna tego systemu a chciałby poznać chociaż jego podstawy zapraszam do zapoznania się z darmowym materiałem podstawowym http://wydawnictwogramel.pl/download/Jazda%20Probna.pdf . Zaś jeśli ktoś zna inny setting czy dodatek do Savage Worlds po angielsku czy polsku w który chętnie zagrał by na forum, to również prosił bym o podanie jego nazwy i namiarów jeśli są do tego settingu darmowe materiały.
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"

Ostatnio edytowane przez JPCannon : 04-05-2012 o 16:00.
JPCannon jest offline