Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-05-2012, 17:54   #4
JanPolak
 
JanPolak's Avatar
 
Reputacja: 1 JanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemu
Cytat:
Napisał JPCannon Zobacz post
Witam. Ostatnio założyłem w dziale rekrutacji post o sesji w settingu Evernight dla systemu Savage World`s jednakże nikt jak dotąd nie był zbytnio takową sesją zainteresowany. Z racji tego chciałbym spytać forumowiczów, czy w ogóle interesuje ich granie w systemie Savage Worlds i jeśli tak to w jaki setting najchętniej by zagrali.
Twoja rekrutacja przepadła IMO nie z powodu jakiejś niechęci do SW, tylko dlatego, że Ty jesteś na forum nieznany, a post rekrutacyjny był byle jaki. Wyrobionej marki jako MG nie masz, więc musisz się postarać, by sprzedać swój pomysł na sesję. O np. TUTAJ (Pimp my recruitment!) masz porady, jak pisać rekrutacje. Bo wydaje mi się, że SW jest znane (a nawet jeśli nie, to Jazda Próbna pozwala stworzyć postać). Może Evernight nie jest, ale Polacy raczej lubią dark fantasy. Także jak przeredagujesz rekrutację, dodasz klimatyczne wstawki, czytelniej wyszczególnisz informacje i pokrótce streścisz o co chodzi w tym Evernight, to masz szansę znaleźć chętnych.

A ja? SW mi nie wadzi (mechanik uniwersalnych było wiele, ta generalnie działa). Może zagrałbym na niej jakieś heroic fantasy z ratowaniem księżniczek. Ale przecież nawet nie wiem, czy Ty umiesz prowadzić .
 
__________________
Jestem Polakiem, mam na to papier i cały system zachowań.
JanPolak jest offline