Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-05-2012, 20:32   #5
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Zgadzam się w pełni, że doświadczenia w prowadzenia sesji na forum specjalnie nie mam, aczkolwiek sesja była pisana pod inne forum na którym chciałem zachęcić do gry ludzi początkujących, szukających prostszej, lżejszej sesji żeby spokojnie zapoznać się z tym jak działa SW. Nie chciałem by sesja się zmarnowała stąd umieściłem ją tutaj. Jeśli jest to faktycznie główny powód to z radością w najbliższym czasie założę nową rekrutację która mam nadzieje bardziej przypadnie do gustu aczkolwiek ankieta jest nadal w pełni aktualna, chętnie dowiem się w jakie klimaty ludzie najchętniej by celowali. Oraz po cichu licze na to, że ktoś ma też jakiś swój ulubiony setting którego nie wymieniłem
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline