WÄ…tek: Diablo III
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-05-2012, 21:43   #20
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Diablo III - szczegó³owe za³o¿enia systemu aukcyjnego i rozgrywki miêdzyregionalnej | GRY-Online.pl

Tak mną to wstrząsnęło (zwłaszcza fragment o płaceniu prawdziwymi pieniędzmi za sprzedawanie przedmiotów w grze), że aż zajrzałem do FAQ

Jaka jest różnica między domem aukcyjnym działającym w oparciu złoto, a domem aukcyjnym za prawdziwe pieniądze?

W domu aukcyjnym wykorzystującym złoto transakcji dokonuje się z użyciem wirtualnej waluty, jaką jest złoto. Dom aukcyjny za prawdziwe pieniądze, zwany także walutowym domem aukcyjnym, będzie umożliwiał graczom transakcje z użyciem prawdziwych pieniędzy za pośrednictwem autoryzowanych metod płatności lub Salda Battle.net. Dla każdej aukcji będzie można wybrać, w jakim domu aukcyjnym ma być wystawiona. Uwaga: w chwili premiery walutowy dom aukcyjny nie będzie dostępny we wszystkich regionach.

No, to mnie trochę uspokoiło.
Mimo wszystko, sama "oficjalna" możliwość sprzedawania przedmiotów za prawdziwą gotówkę jest moim zdaniem trochę nie na miejscu. Mało to się potępia sprzedawania na allegro/ebay/inne postaci, pieniędzy czy przedmiotów w grach MMO to teraz dostaniemy taką możliwość wprost do gry.

Mój entuzjazm w stosunku do Diablo III gwałtownie spadł.
 
Gettor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem