Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2012, 12:43   #27
Issander
 
Issander's Avatar
 
Reputacja: 1 Issander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodze
W ramach wyjaśnienia: Ostatni Bastion to kolonia, w której właśnie się znajdujecie. Macie zamiar udać się za góry, na północ (oczywiście dla mieszkańca np. Betanii "północ" oznacza także OB, ale w OB oznacza to teren za górami).

I jeszcze: na razie tylko potacz ma mój numer gg, bo ja go nie podawałem, a tylko on o niego poprosił. Jakby jednak komuś miał się on przydać: 9574711.


EDIT: Jeżeli chodzi o piosenkę w poście, najlepiej puśćcie ją od 2:45 (próbowałem to ustawić przy linku na youtube, ale nie zadziało, i tak się włącza od 0:00). Przed tym jest długie intro, które nie pasuje do posta
 

Ostatnio edytowane przez Issander : 06-05-2012 o 17:36.
Issander jest offline