Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2012, 14:02   #1
Dimitrej Dreamix
 
Dimitrej Dreamix's Avatar
 
Reputacja: 1 Dimitrej Dreamix nie jest za bardzo znanyDimitrej Dreamix nie jest za bardzo znanyDimitrej Dreamix nie jest za bardzo znanyDimitrej Dreamix nie jest za bardzo znany
[Autorski] Ludzie Namira

Namir zastanawiał się jadąc do "Cichych Pup". Odkąd Wiewiórki wprowadziły się do lasu "Riss", na północy miasta, nagle każdy zaczął się obawiać o swój dobytek. Każdy oprócz elfów. Namir potrzebował ludzi. Kilka, nie dużo. Najlepiej najemników. Muszą być lojalni. Potrzebował nowych ludzi, bo między jego obecnymi ludźmi są zdrajcy - kochankowie elfek od Wiewiórek. Jest masa spraw W "Cichych Pupach" i w lasach. Trzeba na przykład załatwić sprawę z krasnoludzkim kowalem. Zebrać opłaty od kupców na statkach. Pobić kilku ludzi i wreszcie przejąć władzę w "Pupach". Ciekawe kto pomoże, na pewno Marik. On jest lojalny.
-Mariku.
-Tak mój panie?
-Wejdź do karczmy i poszukaj kilku ciekawych ludzi. Potrzebuję najemników, mam parę spraw do załatwienia.
-Dobrze...





Witam serdecznie w mojej rekrutacji, osadzonej w świecie fantasy. Gracze wcielą się w mieszkańców "Cichych Pup", którzy szukają przygody lub pieniędzy, wykonując zadania dla Namira, dowódcy grupy bandytów. Akcja będzie się toczyć w dużym mieście zwanym "Ciche Pupy" oraz w lasach wokół. Magia jest dozwolona, ale w małym stopniu. Mechaniki nie będzie. Jak wynika ze wstępu, potrzebuję 4-6 postaci. Grę zaczynamy od spotkania z Namirem. Gramy na forum, czas 3-4 dni dla graczy, 2 dla mnie. Kp proszę wysłać w prywatnej wiadomości.




Wzór KP:

Imię i przydomek: np. Jasiek Silnoręki, Maria Orzeł

Wiek: np. 20 wiosen/lat

Avatar:

Umiejętności: jedna na poziomie słabym, 3 na poziomie dobrym i 1 na poziomie doskonałym, np.

Atuty: Maksymalnie dwa ,pierwszy jest za darmo, za każdy następny trzeba mieć wadę. Atuty mogą dotyczyć postaci np. bardzo silny, to samo wady

Historia Postaci: Może być krótka, dzieciństwo, praca itp.

Ekwipunek: np. stalowy dwuręczny miecz, długi, dębowy łuk
 

Ostatnio edytowane przez Dimitrej Dreamix : 06-05-2012 o 14:05.
Dimitrej Dreamix jest offline