Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-05-2012, 00:53   #2
Akwus
 
Akwus's Avatar
 
Reputacja: 1 Akwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie coś
No dobra, chyba wplotłem każdego z Was, a przynajmniej każdego o kim miałem świadomość, że jest już gotowy czyli piątkę graczy Wybaczcie jeśli w kilku miejscach nie trafiłem super w zachowania postaci, lecz znam je tyle co z kilku słów opisu jakie otrzymałem.

Jeśli chodzi o scenerię, to mamy noc, chłodno i mokro, przynajmniej dla części z Was. Manewry są w założeniu bezkrwawe, ale wiecie różnie to bywa. Gdyby ktoś pytał, to piechurów z Wilczego Regimentu jest więcej niż Was, znacznie więcej ale w założeniach wyrównujecie to mobilnością, co jednak gdy przyszło jeździć na kijach od szczotek niewiele Wam daje

Gdy zaś pytać o samą kompozycję moich postów, to zawsze wszystko co będzie pisane z wcięciem i kursywą, to zupełnie inny czas, inne miejsce, ale ta sama historia, lub może trafniej powiedzieć, próba odnalezienia kilku prawd z Waszej historii, w końcu to był właśnie Czas Bohaterów ...

Powodzenia raz jeszcze
 
Akwus jest offline