Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-05-2012, 16:12   #7
Issander
 
Issander's Avatar
 
Reputacja: 1 Issander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodze
Hm, z jednej strony potrafię zrozumieć Twoje obawy, z drugiej - bronienie się przed takimi zarzutami wydaje mi się, hm... powiedzmy: trochę upokarzające?

Tak czy inaczej, czegokolwiek bym tutaj nie napisał, jeżeli nie ufasz "początkującym MG", to i tak nie uwierzysz. Ale skoro pytasz: nie jestem wcale początkującym, po prostu od zawsze wolałem granie na żywo. Teraz jednak nie mam takiej możliwości i mieć nie będę, a granie i prowadzenie sesji na forum całkiem mi się spodobało, widzę nawet parę zalet w porównaniu do grania na żywo. Wiem, że nie mam zbyt długiego stażu na LI, ale mam 1) dużo wolnego czasu 2) wyobraźnię 3) satysfakcję z grania i prowadzenia gier, a te trzy rzeczy sprawiają, że nie widzę możliwości w której przestanę prowadzić tą sesję, a przynajmniej takiej, która byłaby ode mnie zależna. Wszystkie te trzy rzeczy możesz "sprawdzić", jeżeli poza samym stażem na forum przyjrzysz się poziomowi aktywności w tym czasie.

To chyba wszystko, co mam na ten temat do powiedzenia

@Sierak:

Nie mam nic przeciwko. O ile jesteś pewien, że nie będzie Ci to przeszkadzać. Kiedy w mojej pierwszej rekrutacji (nieudanej zresztą, za bardzo chciałem eksperymentować już na starcie) zaproponowałem graczom coś w tym stylu, jeden z użytkowników forum zarzucił mi "wchodzenie z butami w prywatność".
 

Ostatnio edytowane przez Issander : 07-05-2012 o 16:17.
Issander jest offline