Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-05-2012, 23:05   #21
piotrek.ghost
 
piotrek.ghost's Avatar
 
Reputacja: 1 piotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie coś
Nie wiem jaki masz pomysł na sesje ale z tego co pamiętam to w cube było POCZĄTKOWO kilkanaście osób. Nie wiem czy lubisz prowadzić dla wielu osób czy raczej mniejszej ilości więc zależy od ciebie, a co do eliminowania graczy "powyżej pierwszej piątki" to lepiej eliminować graczy, którzy nie trzymają klimatu, prowadzą postacie jak owce "najwyżej zdechnie".

Co do grania postacią "sobą" to nie widzę tutaj naruszania prywatności, nikt nie sprawdzi czy grasz sobą tak naprawdę, czy zmienionym sobą czy może zupełnie kimś innym.
To tak z ot.
a teraz do sesji. Myśle nad zgłoszeniem ale boje sie czy udźwignę, Cube lobię i widziałem kilka razy ale nigdy w horror nie grałem, a tez przygodę z PBF zaczynam dopiero. no inna sprawa że mam już 3 sesje otwarte.
Jeżeli dopuszczasz więcej osób niż te 5 tak jak powiedziałeś to chętnie się zgłosze, albo się wkręce w klimat horroru albo mi nie wyjdzie i będe tym "nieklimatycznym" do odstrzału na początek
 
piotrek.ghost jest offline