Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-05-2012, 23:49   #4
Lady
 
Lady's Avatar
 
Reputacja: 1 Lady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputację
Jest już post inicjalny. Wasze postaci opisałam tylko kilkoma słowami, więc proszę poszerzyć ten opis do takiego, jaki uważacie za stosowny.
Jeśli ktoś ma jakieś pytania, oczywiście proszę je zadawać, najłatwiej chyba na docu, gdzie zapraszam także do interakcji miedzy postaciami i npcami.

Wybaczcie, że tak mocno obrazkowo teraz, ale uznałam, że tak najłatwiej pokazać npców, aby bardziej zapadli w pamięć i stali się istotną częścią grupy.

Czas na posty do piątku (włącznie). Jak to z tymi odpisami będzie to jeszcze zobaczymy, ale wolałabym nawet trochę krótsze posty, za to szybsze odpisywanie. W razie interakcji na docu (mocno aktywnej a nie jednej wypowiedzi na dzień ) terminy mogę też zawsze wydłużać.

EDIT: Wasze postaci posiadają wszystkie przedmioty, o których wspominaliście w kartach i o których pisaliśmy na PW. W tym wszystkie symbole swoich bóstw i księgi czarów, natomiast Sil straciła woreczek z komponentami do czarów.
 

Ostatnio edytowane przez Lady : 08-05-2012 o 00:06.
Lady jest offline