Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-05-2012, 00:09   #1
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
The Elder Scrolls Online

Od kiedy tylko zobaczyłem TES V: Skyrim (no dobra, od kiedy zorientowałem się jak w tej grze nabija się poziomy), pierwszym moim skojarzeniem było że mechanika tej gry świetnie nadaje się na MMO RPG.

Ktoś ze studia Bethesda chyba usłyszał moje myśli, bo dziś natknąłem się na trailer tej gry! Jest również zaklepana i działająca strona gry, na której ów trailer można znaleźć - The Elder Scrolls Online

Ciekawe kiedy będzie wiadomo coś więcej. Jak w to się będzie grać? Kiedy gra wyjdzie?
Szczerze mówiąc jestem tym podekscytowany

Edit - w pośpiechu zapomniałem dodać, że w odnośniku na stronie do "Game Informer" można poczytać troszkę więcej, między innymi że gra jest planowana na 2013 rok... chociaż to mówi bardzo mało.
 
Gettor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem