Wątek: Sesja Bleach'a?
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-05-2012, 01:04   #4
Issander
 
Issander's Avatar
 
Reputacja: 1 Issander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodze
Cóż, mi braknie czasu: obecnie gram w dwie, prowadzę dwie Widzę, że jednak "elementy bleacha w sesji fantasy" nie wystarczają spragnionym nowych doznań duszom Pteroslawa oraz Dartha?

Dałbym jednak małą sugestię: uwzględnij rasy z fillerów. Ja wiem, że manga>anime, a już fillery są totalnie do kitu... Ale moim zdaniem w takiej sesji byłyby na miejscu. Dlaczego?

Jeżeli chodzi o kanoniczne rasy, to w sesji mamy 6, a tak naprawdę 3:
shinigami, hollow i arrancar.

- visoredzi odpadają, bo nie ma czegoś takiego, jak spontaniczne powstawania visoredów jak w przypadku arrancarów. Jedyny znany przypadek poza stworzonymi za pomocą hogyoku to Ichigo.
- fullbringerzy odpadają, ze względu na to, jak mało ich jest, a poza tym biorąc pod uwagę to, należysz do tych, którym nie podoba się "nowy bleach", którego fullbringers arc jest kwintesencją, raczej nie będziesz ich chciał w tej sesji...
- quincy odpadają również ze względu na ilość. Oczywiście teraz pojawiło się ich więcej, ale wszyscy są podporządkowani Vandenreich, a do tego mam przeczucie, że pod koniec tegoż arcu albo i w trakcie dojdzie do kolejnej zagłady quincy.

Tak więc, widzę np. drużynę z jednym quincy, może jednym fullbringerem, ale jakoś nie widzę przeciwników z innej, niż te popularne rasy - a to by się stało nudne, no bo ileż można być shinigami zabijającym hollowy? Dodanie bountów, shinigami walczących bakkoto, większej ilości mod soul, mogłoby moim zdaniem mieć pozytywny efekt na grę. A być może nawet wymyśl coś samemu
 

Ostatnio edytowane przez Issander : 08-05-2012 o 20:23.
Issander jest offline