Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-05-2012, 18:27   #1
Qumi
 
Qumi's Avatar
 
Reputacja: 1 Qumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetny
[materiały] Mrok Powraca


Cytat:
Ja, ……………………………., niniejszym oddaję moją nieśmiertelną duszę i kwotę 10 człowieczych srebrnych monet Diabłu jako depozyt aby wziąć udział w turnieju hazardowym z główną wygraną 10,000 sztuk srebra w Kasynie Złoty Goblin w Riddleport dnia dziesiejszego, 14 Arodusa 4708 AR.
Jestem świadom tego, że moja dusza będzie umieszczona jako zabezpieczenie w skarbcu Otchłani Nessus. Co więcej, jestem świadom tego, że wszystkie moje wygrane będę opisane w walucie dusz, wyrażającej się przez Ząb, Oczy i Serca Potępionych. Biorąc udział w tym turniejsu hazardowym i rozpoczynając w Otchłani Avernusa, oświadczam, że moje wygrane będą prowadzić mnie przez kolejne otchłanie w następujący sposób:
Dis – Złote Oko
Erebus – 3 Złote Oka i Odznaka Dis
Phlegethon – 5 Złotych Oczu i Odznaka Erebusa
Stygia – 10 Złotych Oczu i Odznaka Phlegethon
Malbolge – 25 Złotych Oczu i Odznaka Stygii
Cocytus – 50 Złotych Oczu i Odznaka Malbolge
Caina – 75 Złotych Oczu i Odznaka Cocytusa
Nessus – 100 Złotych Oczu i Odznaka Caina
Rozumiem wszelako, że jeśli przegram moją stawkę w turnieju to otrzymam Znak Diabła a moja dusza zostanie rzucona na kamienie wybrzeża rzeki Styx.
Rozumiem wszelako, że jeśli zdecyduję się spieniężyć moje wygrane przed zakończeniem turnieju to zatracam swoją duszę i 50% wartości wygranej z powodu wyżej wspomnianego wcześniejszego opuszczenia.
Jeśli ja będę pierwszym z graczy, którzy dojdą do Nessus to otrzymam z powrotem swoją duszę i uzyskuję prawo do Oszukania Diabła i Zabrania Jego Złota dodatkowo oprócz moich wygranych. W takim wypadku wszyscy inni gracze otrzymają Znak Diabła i utracą swoje dusze.
To przysięgam,
W obecności: …. Stary Drap
 
Qumi jest offline