Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2012, 08:07   #422
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Dobrze panowie podjąłem poważną i przemienną w skutkach decyzję.
Zastanawiałem się nad tym od jakiegoś już czasu i dochodzę do wniosku, że nie mam innego wyjścia. I mimo, że z ciężkim sercem, to jednak uznałem, że zamknięcie sesji będzie najlepszym rozwiązaniem.
Jak nieraz mówiłem lubię Dark Suna, ale ostatnio pisanie do tej sesji sprawi mi coraz mniej przyjemności.
Z założenia miała to być szybka sesja z krótkimi odpisami. Z założeń wyszły tylko krótkie posty. Graliśmy i tak dłużej niż zakładałem (przynajmniej pierwszą część, tą z wijem) i to uważam za duży sukces. Przypomnę tylko, że sesja trwa od września zeszłego roku.
Coś jednak w ostatnim czasie się nie udawało i sesja szła, jak po grudzie. Biorę winę na siebie, bo nie potrafiłem was wciągnąć sesję i zachęcić do większej aktywności. No cóż... bywa. Mam tylko nadzieję, że udało mi wam choć trochę przybliżyć niezmiernie ciekawy moim zdaniem świat Athasu.

Wypada wszystkim podziękować za grę i udział w sesji i za stworzonych bohaterów. Najbardziej mi przykro, że z powodu Issandera, który dołączył do nas w ostatniej chwili i zagrał chyba tylko trzy kolejki. A postać krasnoluda wynalazcy naprawdę była ciekawa i miała potencjał.
Wielka szkoda.

Może jak mnie najdzie ochota to pojawi się jakiś raport z sesji, który może pomoże wyłuskać błędy, jakie popełniłem. Tego jednak nie obiecuję.
Być może za jakiś czas znowu zdecyduje się poprowadzić coś w Dark Sunie, ale wtedy na pewno już na normalnej dedekowej mechanice. Zobaczymy na co będą pomysły i chęci.

Wątek sesyjny i komentarze powiszą, jeszcze dwa, trzy dni, by wszyscy mieli okazję zapoznać się z moją informacją oraz napisać parę słów. Po czym poproszę obsługę o ich zamknięcie.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za wspólną grę i przyjemnie, bądź co bądź, spędzony czas.
Do zobaczenia w innych sesja, w innych światach, wasz MG, vel Pinhead, vel Głos Athasu
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline