Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2012, 10:29   #5
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
Hmm doc spowalnia? Spotkałem się z tym że przyśpiesza... Posta mamy co trzy dni tak? Czyli bez doca ja w swoim poście upraszczając to, mogę napisać strzelam. Czekać dwa dni na twojego posta i dowiedzieć się efektu i co zrobił wróg. A potem znów moje deklaracje... I potem kolejny cykl trzydniowy. Z pomocą doca piszę sobie rano dziś że strzelam. Dostaje odpis od ciebie o efekt i co robi wróg. Jutro dajmy na to wyprowadzam swoją deklaracje w odniesieniu do tego. I trzeciego dnia w swoim poście mam już całą potyczkę Raz, że mam o czym wtedy pisać sensownie. Dwa przyśpieszy to grę. Zaoszczędzę jednym postem całą kolejkę jak nie ze dwie...

Decyzja zawsze jest MG. Wiec jak chcesz tak będzie. Lubię jednak merytoryczne dyskusje. Bo człowiek uczy się całe życie. I zawsze może wyniknąć z nich coś dobrego dla nas wszystkich i sesji. Dla mnie post z deklaracją strzelam i juz.... Trochę zabija rozgrywkę (prócz tego, że spowolni).W sesjach w których grałem. Tych udanych oczywiście zawsze był używany doc. Jako właśnie forma przyśpieszacza...(wystarczy korzystać z głową do krótkich pytań i deklaracji) Ma on naturalnie swoich zwolenników i przeciwników. Można by ewentualnie używać doca dla chętnych. Tych którzy w poście chcą mieć efekt swoich działań i pchać akcję do przodu. Będą i tacy którym deklaracja "to ja strzelam" w zupełności wystarczy.
 

Ostatnio edytowane przez Icarius : 09-05-2012 o 10:34.
Icarius jest offline