Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2012, 11:45   #8
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Eyriashka Zobacz post
@Icarius - doc przyśpiesza tylko wtedy kiedy się do niego usiądzie na kilka godzin. Dla niektórych stanowi to problem (np dla mnie). Moim skromnym zdaniem, można napisać sekwencję lub plany. Jeżeli jesteś strzelcem wyborowym to możesz sobie założyć, że trafisz i objąć kolejny cel.

Taka jest moja opinia. Jak wiadomo, Mistrz ma ostatnie słowo.
Kilka godzin? Kilka minut na zadnie pytania. I tyle samo na odpowiedź. Jak zaznaczyłem wcześniej, nie chodziło mi o eseje(na docach) a krótką i zwięzła odpowiedzi/pytania. Co do odpowiedzi MG wystarczy doca dodać gdzieś do ulubionych czy zakładek czy gdziekolwiek go zapisać... Natomiast decyzja MG to decyzja MG. Poziom mojego dowodzenia jest odpowiednio wysoki, wyraźnie zaznaczyłem, że to "uproszczenie". Ostatnie pytanie które pewnie też ktoś zada na bank. Pytania odnośnie danych sytuacji,(w sesji) które nam się nasuną, a nie są opisane w poście. Mam kierować na PW skoro nie na doc?
 
Icarius jest offline