Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2012, 15:23   #1903
ElCiesiel
 
ElCiesiel's Avatar
 
Reputacja: 1 ElCiesiel ma wspaniałą reputacjęElCiesiel ma wspaniałą reputacjęElCiesiel ma wspaniałą reputacjęElCiesiel ma wspaniałą reputacjęElCiesiel ma wspaniałą reputacjęElCiesiel ma wspaniałą reputacjęElCiesiel ma wspaniałą reputacjęElCiesiel ma wspaniałą reputacjęElCiesiel ma wspaniałą reputacjęElCiesiel ma wspaniałą reputacjęElCiesiel ma wspaniałą reputację
Przekierowany tutaj przez Spaikera pragnę przywitać się z moimi przyszłymi (mam nadzieję) współgraczami.

Nazywam się Paweł, mam 25 lat, mieszkam w Łodzi i nie pije od... tfu... nie gram od miesiąca ;) W "prawdziwym życiu" pracuje jako pilot wycieczek i zajmuje się szeroko pojętą turystyką: od sprzedaży produktów typu "Egipt LAST MINUTE super okazja wow tylko teraz!" do organizacji wyjazdów grupowych i szkoleń z zakresu turystyki.

W rpg natomiast interesują mnie dwa settingi: postapo i horror (ewentualnie fantasy w klimatach w:gw). Kiedy znalazłem to forum i zobaczyłem, że nie dosyć że w ogóle macie oba te działy, to jeszcze coś się w nich dzieje, musiałem zarejestrować się w trybie natychmiastowym. Mam zamiar niedługo wziąć udział w jakiejś rekrutce, by zaspokoić rosnący z powodu spadku częstotliwości sesji głód grania. Mam nadzieję, że mi to umożliwicie! ;)
 
__________________
Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret.
ElCiesiel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem