Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2005, 22:48   #50
Templarius
 
Templarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Templarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwu
Ronny
spoglądam krytycznie na szary "kombinezon"-o na pewno tego nie założe-spluwam na ciuchy

Przeładowywuję broń i odwracam sie do reszty-Nie wiem co to za chory sukinsyn wciaga nas w jakąś grę, ale nie mam zamiaru go zawieść... wiem, mnie też sie to nie uśmiecha... wyjęty spod prawa bandyta, bramkarz z klubu, gliniarka i technik-wodze wzrokiem po wszystkich po kolei wymieniając ich "profesje"-Nie podoba mi się też to, że nas uzbrajają-to znaczy ,że maja jakiś powód...-jeszcze raz wodze wzrokiem po wszystkich- wygląda na to,że jedziemy na jednym wózku... no dobra... nazywam sie Ronny, wygląda na to,że zostaliśmy porwani... albo sobie zaufamy chociaż na tyle, by dowiedzieć sie o co tu biega... albo zaraz wybuchnie tu strzelanina i połowa z nas skończy w kałuży własnych flaków... nie wiem jak wy, ale proponuję zawieszenie broni i sojusz- czekam na reakcje współwięźniów...[/i]
 
Templarius jest offline