Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2012, 15:23   #48
potacz
 
potacz's Avatar
 
Reputacja: 1 potacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłość
@Darth, proszę Cię w takim razie o przykłady zabójstwa dzieci przez wilki. Zaznaczam, że podałeś iż nawet teraz się takie zdarzają, więc podaj proszę aktualne. Bo akurat sprawą wilków się interesuję i ją śledzę, a takiego przypadku jeszcze nie odnotowałem. Choć zabijanie żywego inwentarza się zdarza.
To, że są groźne i ludzie się ich boją, to fakt. Ludzie boją się wszystkiego co nieznane. Ludzie boją się nawet psów.

Ja jednak będę obstawał przy swoim. Nie zrezygnuję z Wilka, było umawiane, że przy karawanie być nie może, ale w miasteczku mowy nie było. Jest to towarzysz mojej postaci i będę go bronił tak uparcie jak w tej dyskusji, ale jeszcze bardziej zajadle.
 
__________________
"Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej."
potacz jest offline