Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-05-2012, 13:04   #113
Yuviel
 
Reputacja: 1 Yuviel nie jest za bardzo znany
Unhappy Znowu zagubiona

Jak już w opanowałam w pewnym stopniu system magii z 2 edycji warhammera zmienił mi się MG, nowy woli grać w 1 edycje, gdzie jak się dowiedziałam sprawa magii wygląda nieco inaczej niż w 2. Choć są podobne czary to sam system nauki różni się bo podobno nie ma wiatrów magii tylko jakiś inny podział oraz inaczej się rzuca czary. Tak więc zagubiłam się, a w sobotę już mamy sesje.. także jakby ktoś był tak miły i przybliżył mi zasady z 1 edycji to będę skakać z radości

Dodam, że zacznę grę jako uczeń czarodzieja bo z tego co zdążyłam znaleźć to nie ma tu profesji guślarz, no i nie będę już elfem bo ten nowy MG z góry zapowiedział, że elfy nie mają łatwo w starym świecie co dopiero elf pałający magią.. zdziwił się że dotychczas nic poważnego nie stało się mojej poprzedniej postaci (elf - guślarz), reszta ekipy nic nie wie o magii także zostało mi zmienić rasę. No ale wracając do prośby to z niecierpliwością czekam na jakiekolwiek informacje związane z magią z 1 edycji młotka

// Proszę nie pisać post pod postem, poza tym zasady magii opisane są w podręczniku. Ten temat służy raczej rozjaśnianiu wątpliwości po przeczytaniu tego, co tam się znajduje. Polecam też poszukać w necie informacji, które na pewno się tam znajdują.
Sekal
 

Ostatnio edytowane przez Sekal : 14-05-2012 o 13:12.
Yuviel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem