Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-05-2012, 13:39   #43
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
1. Póki co gramy we czwórkę, myślę że w ciągu najbliższego tygodnia rozwiąże się sprawa ewentualnych "posiłków".

2. Czas na postowanie do niedzieli, 20.05

3. Post nie poraża treścią, bo wchodzę w ten sam okres, który Sierak ma już prawie za sobą - dwa-trzy następne tygodnie będą dla mnie męczarnią na uczelni. Nie przewiduję jednak, żebym musiał sesję wstrzymywać, ale jeśli sytuacja się pogorszy, to możliwe że będę do tego zmuszony.

4. Qumi udrożnił przejście i dostał za to promienne podziękowania od życzliwego i przyjacielskiego kapitana. A nie, czekaj...

5. Sierak dostał prezencik miłosny i kilka potencjalnie przydatnych informacji.

6. Kerm zrobił wejście smoka z powrotem na plan materialny. (Zbroja przejęła impet, więc kapłan nie odniósł znaczących obrażeń). A raczej wejście drzewa Ogólnie jeśli Rhoudan, albo Siegfried chce jeszcze zatrzymać czarodziejkę, to nie ma przeszkód - o ile nie będą to fizyczne próby zatrzymania.

7. Aegon... Aegon... no Aegon... chciał wrócić to wrócił. Ale gdzie wrócił? Pojęcia nie mam (Upadek i turlanie się po twardym i szorstkim podłożu kosztowały Arizaira 5 PW)

8. Chciałem to utrzymać w tajemnicy, ale stwierdziłem "co mi tam", bo w sumie już jednemu z was się wygadałem - po cichu za akcje waszych postaci (decyzje, dialogi, walki, ogólne odgrywanie postaci) przyznaję PD, które kiedyś mogą (ale nie muszą) skumulować się na wyższy, 13. poziom postaci.
 

Ostatnio edytowane przez Gettor : 14-05-2012 o 13:41.
Gettor jest offline