Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-12-2006, 07:39   #98
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Światy/realia dokładnie się pokrywają z Twoimi typami. Pierwsze to ZC, potem Kult, WH4000, przerywnik nieokreślony oraz Shadowrun. Całość uzupełniały teksty G.Heyma oraz motyw przewodni z "Kruka" Poego a także śmieszno-dziwny wierszyk z Alicji po drugiej stronie lustra.
Dla mnie to również była świetna zabawa, szczególnie że całość miała być toruńska, co zmusiło mnie do przejrzenia historii oraz planu miasta Torunia. W końcu pojawiający się prawie wszędzie kot nie był taki przypadkowy. Przygotowania do sesji trochę mi zajęły, ale warto było. Powiązanie światów, historia przewodnia oraz sam wygląd kluczy miały być ciekawe i zajmujące. W założeniach. Sesja przewidziana na 4-5 godzin rozrosła się do 9-11 godzin, ale tak sądziłem, że przy takim spotkaniu nie da się wszystkiego ująć w sztywne ramy czasowe. W końcu pogadać też trzeba
Ponieważ ta sesja wyjazdowa również wlicza się do moich sesji, nie mogło zabraknąć przyznanych za nią yarotów. Każdy z uczestników - Lhianann, Rudaad, Redone, Fist oraz Malekith - dostają po 2 yaroty. Niech Wam służą przy następnych sesjach
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline