Wątek: Diablo III
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-05-2012, 19:25   #39
Qumi
 
Qumi's Avatar
 
Reputacja: 1 Qumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetny
Ja wam powiem, że mnie Diablo 3 niespecjalnie kręci.

Dostałem się jakiś czas temu do bety, która była po prostu demem, i bardzo nie spodobało mi się co zrobił z tą grą Blizzard.

Mój główny problem z tą grą polega na rozwoju postaci. Nie ma się na nią właściwie prawie żadnego wpływu. Pamiętacie drzewka rozwoju, punkty w które w nie wkładaliście, specjalizacje? Nie ma.

Na każdym poziomie odblokowujesz konkretną zdolność/czar. Np. na 2 poziomie odblokowujesz kulę energii, a na 7 laser. Wszystko jest robione i decydowane za ciebie. Twoja rola ogranicza się do wybrania jednego czaru z dostępnych dla danej kategorii (np. Czarodziej może wybrać z listy Podstawowej: Magiczny Pocisk, Elektryczny Impuls, Widmowe Ostrze lub Porażenie).

Największą porażką są dla mnie "runy" do czarów. Miały to być przedmioty, które dodaje się do czarów aby miały inne działanie. Runy miały być różnego poziomu i o różnej sile. No więc, tego teraz nie ma. Runy są, ale ich zdobywanie jest identyczne do czarów. Wchodzisz na poziom - dostajesz runę, chcesz inną? Trudno - z jakiegoś powodu Blizzard uznał że kolejna jest lepsza i będzie dostępna później. Kompletny bezsens jak dla mnie.

No i jeszcze fakt, że do gry jest wymagane połączenie z internetem to dla mnie masakra. Nie mogę sobie np. wyjechać na jakieś szkolenie w góry gdzie nie ma neta i zagrać tam w czasie wolnym, bo Blizzard ma na uwadze "dobro konsumenta i aby nikt nie oszukiwał".

Jestem bardzo zawiedziony tą grą, choć pewnie fani czy maniacy i tak wszystko wybaczą.
 
Qumi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem