Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-12-2006, 13:50   #75
blake71
 
Reputacja: 1 blake71 jest jak klejnot wśród skałblake71 jest jak klejnot wśród skałblake71 jest jak klejnot wśród skałblake71 jest jak klejnot wśród skałblake71 jest jak klejnot wśród skałblake71 jest jak klejnot wśród skałblake71 jest jak klejnot wśród skałblake71 jest jak klejnot wśród skałblake71 jest jak klejnot wśród skałblake71 jest jak klejnot wśród skałblake71 jest jak klejnot wśród skał
Ja mam UWAGA! iPlusa teoretycznie moja Nokija powinna łapać prędkość ok. 50 kb/s ale w praktyce jest bosko, zależy co złapie (mówię oczywiście o prędkościach GPRS, EDGE, UMTS). Jak wspomniałem używam Nokii 6810 łączę ją przez Bluetooth z kompem i używam jej jak modemu. Ma to też minusy np. czasami (w sumie rzadko, ale zawsze) zrywa mi połączenie, lekkie przesunięcie komórki powoduje całkowitą zmianę prędkości (zazwyczaj z korzyścią), moja bateria nie wytrzyma za długo (sądzę, że po trzech miesiącach będę musiał kupić nową) no i co najgorsze MUSIAŁEM ZAŁOŻYĆ UMOWĘ ABONAMENTOWĄ Z PLUSEM BY WCHODZIĆ DO NETA, Z DRUGIEJ KARTY (ORANGE) DZWONIĘ I PISZĘ no i to ciągłe przekładanie jest wnerwiające, w trakcie używania internetu nie mogę dzwonić, pisać, odbierać wiadomości, korzystać z eMula, ani GG.

Mimo wszystko warto było dla samej radochy z korzystania
 
blake71 jest offline