Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-05-2012, 09:18   #2
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Witam jestem wielkim Fanem DW szczególnie 10 doktora. Znam tylko nową serie, ale mam nadzieje, że to nie będzie problem? W każdym razie historia zapowiada się ciekawie a ja mam pewien szalony pomysł na postać Nie przypominam sobie żeby Doktor miał kiedyś niepełnosprawnego towarzysza a po głowie chodzi mi Para - olimpijczyk z ze złamaniem jednego z niższych kręgów, Brzmi to jak szaleństwo, ale jest w nim pewna metoda

KARTA POSTACI

Imię i Nazwisko: Tomasz Soszyński

Wiek: 26 lat

Wykonywany zawód/kierunek studiów/szkoła: Dziennikarstwo na UW dorabia sobie pracując w Call center

Wygląd Zewnętrzny: Umięśniony, zwykle nosi podkoszulek bez rękawów, chustkę na głowie i jakieś wygodne dresowe spodnie a do tego Addidasy. Miła uśmiechnięta twarz pokryta lekko niechlujnym zarostem niebieskie oczy. Porusza się na jednym z tych sportowych wózków z aluminium i skośnymi kołami

Miejsce zamieszkania (nie muszą być Katowice): Warszawa mieszka w akademiku do Katowic przyjechał w ramach dwutygodniowego urlopu.

Charakter: Sangwinik o ułańskiej fantazji, ciekawy świata. Jest uzależniony od adrenaliny i chcę wycisnąć z każdego dnia tyle ile tylko można. Odważny, otwarty lubi pomagać innym

Umiejętność specjalna:
1. Sportowa szybkość para- olimpijczyk w wyścigach zdobył nawet kilka medali, więc nie powinien mieć problemów z szybką ucieczką

2. Parkurowe tricki – niektórzy niepełnosprawni bez problemu pokonują krawężniki inni potrafią wspinać się na schody nie schodząc z wózka Tomek wziął to the next level, sesje chcę zacząć od tego, że trzasnął wściekły odkurzać z półobrotu żeby obronić matkę z małym dzieckiem, po czym przewrócił wózek do pionu

3. Pożeracz kultury masowej – niemal encyklopedyczna znajomość pulpowej fantastyki i seriali oraz komiksów zarówno Polskich jak i Amerykańskich Nie ma to zbyt dużego użytku praktycznego, ale będzie wiedział, czym jest, Hyperspace, paradox, bardziej ucieszy się niż zdziwi na widok kosmitów czy laserów i czasem rzuci jakimś cytatem z Housa czy Buffy.

Mam nadzieje, że koncept nie jest zbyt szalony
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 17-05-2012 o 09:21.
Brilchan jest offline