Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-05-2012, 18:10   #5
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Nie mam nic przeciwko kolejnej osobie ale Doktor chyba bardzo rzadko brał więcej niż 2 osoby na raz. Nie jestem żadnym purystom ani nigdzie mi się nie spieszy ale chyba moglibyśmy już zacząć ? Chociaż równie dobrze mogę poczekać

Opis początkowych wydarzeń każę mi się domyślać że będziemy walczyć albo z Cybermenami (oni lubią elektronikę mogli przebrać się za mikołaja), Nestene Consciousness(chodzące manekiny jak w pierwszym odcinku nowej serii), współprace tych dwóch grup albo coś zupełnie innego

Tytuł sesji pozwala mi żywić nadzieje że spotkamy River Song (mój ulubiony element ostatniego sezonu który przekonał mnie do 11stki) ale równie dobrze może chodzić o Wisłę . W każdym razie post wprowadzający jest bardzo w klimacie serialu za co należą się wielkie brawa
 
Brilchan jest offline