Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-05-2012, 20:07   #10
Salamandra
 
Salamandra's Avatar
 
Reputacja: 1 Salamandra jest godny podziwuSalamandra jest godny podziwuSalamandra jest godny podziwuSalamandra jest godny podziwuSalamandra jest godny podziwuSalamandra jest godny podziwuSalamandra jest godny podziwuSalamandra jest godny podziwuSalamandra jest godny podziwuSalamandra jest godny podziwuSalamandra jest godny podziwu
Napisałam dwa tygodnie, więc były dwa tygodnie Niestety dostałam tylko jedną kartę postaci, a żeby zacząć grać na odpowiednim poziomie potrzebowałam conajmniej 2-3 graczy Jeżeli ktoś chciałby zagrać to mogę pokusić się o otwarcie sesji na nowo.

Co do tamtej sesji, Kanna, to faktycznie trochę nie wyszło. Wysłałam jedną postać, ale z różnych względów, o których pisać raczej mi nie skoro, nie wysłałam drugiej na "poprawkę".

Nie codziennie tutaj zaglądam dlatego proponuję kontaktować się ze mną za pomocą maila, albo gg (dostępne w profilu).

Za >ciszę< przepraszam, ale jak człowiek z dnia na dzień robotę dostanie to skacze z radości i nagle sobie uświadamia, że gorzej z czasem.
 
Salamandra jest offline