Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-12-2006, 19:49   #6
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Świat. Obrazy z powierzchni. Tego już nie można nazwać światem. Teraz naszą rzeczywistością jest ten cholerny bunkier, w którym jesteśmy zamknięci jak małpy w laboratoriach.
Czy w ogóle Tokyo da się odbudować? Czy to jeszcze nie za wcześnie? Cóż, są tu ludzie którzy chyba się na tym znają. Chętnie pomogłabym w odbudowaniu miasta, ale co ja mogę? Jestem tylko kruchą kobietą, na dodatek muszę zająć się synem, szczególnie teraz nas potrzebuje. Ale skoro nie ja to może...
- Ryutaro, może ty zgłosisz się do odbudowy miasta? - spojrzałam na męża z nadzieją w oczach.
Sama nie wiem czemu tak mi zależy na tym, może chcę mieć wieści z pierwszej ręki? A z drugiej strony, nie powinnam pozbawiać Kazuhiko możliwości spędzania czasu z ojcem. Wszystko zależy od Ryutaro, to powinna być tylko i wyłącznie jego decyzja.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline