Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-12-2006, 20:55   #21
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
geerkoto, jako broń możesz używac pazurów i kłów Dopisz sobie +2 do zwinności za irbisa i +2 do siły za wojownika. poza tym postac jest ok, wyślij mi tylko historie na gg albo maila bo gg mi szwankuje. Jestes przyjęty, witami!

Vireless: wygląd "na pierwszy rzut oka" ??? no nic niech bedzie ;D
sposób twojego pisania mi sie podoba modyfikatory: dodaj sobie +2 do wiedzy za kapłana... I zamień szybkosc na "wiedza"!!!! zrezygnowalam ze statystyki "szybkosc" bo zwinnosc to to samo w sumie wiedza im wieksza tym silniejsze czary rzucasz. Krasnolud więc +2 do siły dopisz jeszcze. poza tym historie mi wyślij i jest ok Witamy, przyjęty!

czekamy jeszcze czy Arsad sie zgłosi z kartą, jeśli jutro do wieczora tego nie zrobi ktos może zając jego miejsce!!!!!!
 
Almena jest offline