Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-05-2012, 15:37   #1904
Charm
 
Charm's Avatar
 
Reputacja: 1 Charm ma wspaniałą reputacjęCharm ma wspaniałą reputacjęCharm ma wspaniałą reputacjęCharm ma wspaniałą reputacjęCharm ma wspaniałą reputacjęCharm ma wspaniałą reputacjęCharm ma wspaniałą reputacjęCharm ma wspaniałą reputacjęCharm ma wspaniałą reputacjęCharm ma wspaniałą reputacjęCharm ma wspaniałą reputację
Jestem tutaj jakiś czas, ale tylko tak cichaczem. Obserwuję, przeglądam, poczytuję co nieco, by obadać co tutaj z czym się je. Myślę jednak, że przyszedł czas się przywitać.
Tak więc... Witam! Me imię - Przemek. Lat mam 17. Pochodzę z Dolnego Śląska. Tyle z prywatności, przejdźmy do rzeczy ważniejszych.
W RPG na żywo nigdy nie grałem, a grą przez forum interesuję się od kilku miesięcy. Na jednym siedzę już prawie pół roku, w tym większość, jako Mistrz Gry. Uwielbiam to, sprawia mi przyjemność zarówno prowadzenie sesji, jak i w nich uczestniczenie. Oczywiście w obu tych "dziedzinach" jestem jeszcze początkujący, i mam nadzieję, że tutaj się nieco podszkolę.
W systemach jestem wręcz zielony, toteż byłoby miło, gdyby znalazł się ktoś, kto mnie w nie po troszku wprowadzi. Dotychczas grałem i prowadziłem sesje storytellingowe w realiach autorskiego świata. Nie przepadam za sci-fi, czasami późniejszymi, niż średniowiecze, nie lubię zbytnio rozwiniętej technologii... Odpycha mnie to. Wolę tajemnicze klimaty z odrobiną magii, istoty mityczne, świat miecza i zbroi.
Co jeszcze... Mam uczulenie na literowki i jeśli zobaczę jakąś w swoim poście, to z wielkim trudem powstrzymuje się przed edycją. Często przegrywam. Również nadużywam wielokropka, a także przecinka. Dzielę nim jedno zdanie po stokroć, często niepotrzebnie. Nie wiem dlaczego, już tak mam. Ale pracuje nad tym. Lubię też archaizmy. Niezawsze je stosuje, ale to się nie kłóci, myślę.
Hmm. Prywatnie (komunikatory) ponoć jestem szalony, wariat, świr i nie wiem co jeszcze... Mam kilka twarzy, możliwe że każdy mój znajomy zna innego mnie.
Ostatnia kwestia, techniczna. Większość czasu w necie spędzam na telefonie, a nie na komputerze. Tak, tak, jestem dziwny, ale uwierzcie mi, tak też da się żyć. A ja się już po prostu przyzwyczaiłem.
Pozdrawiam
Charm
 

Ostatnio edytowane przez Charm : 21-05-2012 o 23:57. Powód: Poprawki.
Charm jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem