Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-05-2012, 11:43   #10
Issander
 
Issander's Avatar
 
Reputacja: 1 Issander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodze
Ok, Przyznam, że dość mi się nie podoba obecna sytuacja... Połowa graczy zwleka z postami. Wysyłam przypomnienia o kolejce. Tak czy siak, najpóźniej w czwartek wieczorem wrzucę własnego posta. Tym razem dłuższego - być może jest to trochę moja wina, że pierwszy post był dość krótki, być może niektórzy nie wiedzieli, co mają napisać. Tak czy inaczej, najgorzej sytuacja wygląda z ElCiesielem, który nie wykazał żadnej aktywności czy to w temacie, czy to na docu. Chyba mamy wytypowaną pierwszą postać, która zginie.

Wybaczcie mi to, że jak do tej pory po prostu czekałem, myślałem, że ludzie będą się przynajmniej na początku pilnować - akurat w mojej drugiej sesji pierwszą kolejkę wszyscy napisali w dwa dni i chyba oczekiwałem, że tu też pójdzie tak samo dobrze Mam nadzieję, że opóźnienie nie jest na tyle duże, żebyście stracili zainteresowanie.
 
Issander jest offline