Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-05-2012, 14:21   #487
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Mea culpa wszystkim.

Nie spojrzałem do komentarzy i stąd spore zaległości + opóźnienie z mojej strony.
Już się zabieram i zacznę od tego, co już ustaliliśmy.


Raz od Andersona:
Nie wywołał żadnego działania ze strony Smitha.

Raz od Koroniewa:
Jedynie zamknięcie garniaków i pilnowanie ich.

Dwa od Andersona:
Z Rulerem Smith będzie chciał pogadać trochę później, obecnie niech się ukryją i nie wracają do studia.

Dwa od Koroniewa:
Nie tylko Rodrigo ma "rodzinę", a skoro wie jak działa cała ta machina, to powinien też wiedzieć, że cała sprawa wymaga wprawienia w ruch coraz większych trybów.
Muszą porozmawiać z odpowiednimi osobami, ale Koroniew wstawi się za Rodrigo.
Niech Szósty powie coś po rosyjsku i w razie problemów niech dzwoni do Smitha.

Raz do Blackwooda:
Koroniewowi będzie potrzebna pomoc w studiu.


Poza tym, zgadzam się z Yzurmirem. Team K.A.L.E.C.Y. to całkiem dobra nazwa.
Tuż przed "godziną W" odwołamy całe przedsięwzięcie z powodu zerowej ilości sprawnych członków drużyny
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 22-05-2012 o 14:37.
Alaron Elessedil jest offline