Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-05-2012, 03:12   #27
Yzurmir
 
Yzurmir's Avatar
 
Reputacja: 1 Yzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie coś
No, trochę się opóźniło, ale chyba już z forum dobrze, nie? Co do mojego posta: być może się trochę zagalopowałem z tym "Asmodeaninem" -- nie jestem pewien -- ale brzmi to ładnie. Jak nazywa się wyznawcę Asmodeusa?

Broniąc Baltazara, Zagrak przede wszystkim atakuje tych wrogów, którzy są najbliżej niego lub stanowią dla niego największe zagrożenie. Chociaż podejrzewam, że Hoon doskonale potrafi sam się bronić.

Mam jeszcze pytanie, które nagle mi przyszło do głowy -- Qumi, czy przez "rozgrywać walkę przez posty" miałeś na myśli "składać deklaracje i wszystko będzie rozstrzygnięte w następnej kolejce" czy też "jedna runda walki to jedna kolejka"? Bo jeśli to drugie to ja się na to nie piszę i zdecydowanie wolę skorzystać z doka. Po prostu takie coś zajęłoby zbyt dużo czasu.
 
Yzurmir jest offline