Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-05-2012, 17:17   #48
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
1. To był długi i męczący tydzień. I to chyba nie tylko dla mnie. Z oczywistego powodu nie będę kazał wam do jutra pisać postów - macie wstępnie czas do przyszłej niedzieli, 3 czerwca. Moja dostępność w tym czasie będzie jak następuje: do wtorku będę w normalnym zakresie, środa-piątek mnie bezwzględnie nie ma, a od piątku znów normalnie.

2. Aegon, nie bawiąc się w "badanie sytuacji" o czym napisałeś na końcu swojego posta, po prostu założyłem że elf idzie za bardem i ląduje w obozie zaraz po nim.

3. Kerm i Sierak, wasze postaci miały sny tej nocy. Nie wiążą się z tym żadne klątwy, kary za niewyspanie, czy coś takiego. Po prostu... sny

4. Qumi... no i coś Ty narobił, zesłałeś na drużynę łowców wampirów

5. A w ogóle to te komentarze świecą pustkami, ktoś mi wyjaśni czemu tak jest? :<
 
Gettor jest offline