Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-05-2012, 23:38   #5
Adr
RPG - Ogólnie
 
Adr's Avatar
 
Reputacja: 1 Adr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputację
Chciałbym się trzymać historyczności i faktów. Uważam, że bez sensu jest tworzenie czegoś na siłę, historyczne rody, postacie i wydarzenia są bardzo ciekawe. Po co wymyślać jakieś sztuczne twory skoro rzeczywistość historyczna jest bardzo bogata i inspirująca. Można oczywiście naginać fakty, daty, bo mamy do czynienia z zabawą, grą.

Bardziej punktuje u mnie osadzenie w faktach do których wszyscy mamy dostęp niż tworzenie rodu magnackiego od zera. Nie wykluczam tego, ale nie sztuką jest się napracować i stworzyć całą historię rodu a potem jeszcze tłumaczyć jak on funkcjonuje wśród tych faktów historycznych.

Jeśli nie musisz i nie masz konieczności stosuj się do realiów historycznych. Jeśli masz oryginalny pomysł to spróbuj mnie przekonać, że warto do niego nagiąć historię. Na dobre pomysły jestem otwarty.
 
Adr jest offline