Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-12-2006, 18:16   #1
imported_Jorun
 
Reputacja: 1 imported_Jorun ma wyłączoną reputację
[DnD] Mrok nad Przełęczą

Słyszałeś od starców wiele powieści o tajemnicach skrywanych przez jaskinie w przełęczy w Kuldahar... Wiele jest tam niezbadanych zakamarków, a Ci, którzy wiedzą jakie zło się tam czai, nigdy nikomu o tym nie zdążyli opowiedzieć. Do mrocznych jaskiń można wejść, ale by z nich wyjść trzeba wykazać się nie lada umiejętnościami, a przede wszystkim trzeba dać Tymorze powód by zechciała przychylnie spojrzeć na tych, którzy się ośmielają na wkroczenie do pieczar... Masz nieodpartą chęć wkroczyć do odmętów ciemności i na własnej skórze się przekonać co skrywają te niekończące się zakamarki długich jak droga ku niebiosom korytarzy jaskiń. W głębi duszy masz nadzieję, że nie tylko Tobie zależy na zbadaniu prastarych miejsc podziemnego kultu zła, a na Twoje szczęście istotnie tak jest. Wkrótce poznajesz na rozstaju dróg kilku innych śmiałków, którzy o dziwo podąrzają w tym samym kierunku co Ty, co więcej w tym samym celu...Nazywaj to jak chcesz, ale ja powiedziałbym, że to przeznaczenie...Tymora Ci sprzyja...zobaczymy na jak długo. Póki co ostań na rozstaju wraz ze świeżo upieczonymi kompanami Twej drużyny i odpocznijcie... Kiedy wyruszacie ? Nie pytaj mnie o to, wyruszycie jak będziecie gotowi.

Proszę na PW wysyłać opisy swoich postaci: wygląd zewnętrzny, charakter, klasa(y), rasa, itd. a także ekwipunek, oręż i zbroja... Proszę też o historię postaci i co skłoniło postać do wyruszenia do Mrocznych Jaskiń w przełeczy Kuldahar. W temacie można zamieszczać skrótowe lecz treściwe informacje o waszych postaciach.

Nie oczekuję od nikogo, że będzie w stanie pisać ileśtam razy na tydzień, po prostu będzie miał czas - będzie pisał, wiem jak jest, sam w klasie maturalnej jestem, nauka jest i te rzeczy.

Ja będę jako MG odzywał się jak to MG kiedy zajdzie potrzeba i gracz nie ma już nic do powiedzenia . Z pewnością choć dwa razy w tygodniu będę w stanie się odezwać a śledził przebieg sesji będę jeszcze częściej.

To tyle, zachęcam do gry, nie pożałujecie
 
imported_Jorun jest offline