Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-05-2012, 08:00   #1
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Fort 2012 [5-8 lipca, Czyżowice]




Cytat:
"Czy słyszałem o Reinsfeld? Hmmm... nawet kiedyś tam byłem i szczerze mówiąc cieszę się, że jeszcze mogę o tym opowiadać...
Na początku kraina wydawała się urzekać swym pięknem, otoczona bujnym lasem oraz łanami pszenicy, gęstymi jak nigdzie indziej...
dopiero po czasie dowiedziałem się, jak popiół i nawóz z orczego ścierwa dobrze wpływają na rośliny..."


Nadchodzi czas na kolejną edycję konwentu FORT!
Impreza trwa od 5 do 8 lipca, gwarantując uczestnikom fantastyczną zabawę. Podczas trwania kilkudniowego LARP'a bycie krasnoludzkim zabójcą czy goblińskim szamanem jest na porządku dziennym.
Poza niezwykłą przygodą w realiach Starego Świata, przewidziane jest wiele dodatkowych atrakcji, między innymi konkursy, prelekcje oraz przeróżne gry i pomniejsze LARPy. Jak zwykle dokładamy wszelkich starań, by ta
kilkudniowa impreza, była przez Was miło, wygodnie i bezpiecznie spędzona. Na terenie konwentu funkcjonuje przyjemna knajpka gdzie można dobrze zjeść i wypić. Znajdzie się też prysznic z ciepłą wodą ale
chyba najważniejsze to doborowe Towarzystwo innych konwentowiczów.

Plan konwentu FORT 2012

Trwają prace nad poprawą efektów wizualnych Fortowego czołgu parowego!
Czołg jeździ, strzela a teraz zaczyna nabierać odpowiedniego kolorytu!
Ta maszyna to istny biały kruk. Jest oczkiem w głowie twórców i ozdobą konwentu. Dzięki pomocy sponsorów i pasji ludzi steam tank wkrótce zalśni pełnią blasku. Aktualne zdjęcia z przebiegu prac można zobaczyć tutaj.
Miło nam poinformować, że FORT jest kolejną imprezą RPGowo-LARPową, nad którą forum LastInn objęło patronat medialny.

Więcej informacji dotyczących konwentu na stronie domowej:
FORT 2012 – konwent RPG z terenówką (LARP Warhammer) – Nowości
Oraz na facebook'u:
http://www.facebook.com/events/353202344742617/
 
Sayane jest offline