Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-05-2012, 18:46   #270
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Mały update. Zaczynam rozpisywać Wam zakończenie. Żaden z Was nie miał żadnych pytań póki co, więc uznałem, że wszystko jest jasne. Jeżeli jednak milczycie, bo spadła szczęka, że to już koniec, to byłoby fajnie, aby o tym porozmawiać. Tak w sprawach fabularnych jak i dyskusyjno-organizacyjnych. Końcówka w zamierzeniach miała miec trzy posty. Mój - Wasz - mój ostatni.

To zależy do Was jaki będzie przeskosk czasowy w zakończeniu oraz jak wiele kart zostanie zakrytych. Bo jeżeli na przykład chcielibyscie kiedys w przyszłosci mieć Uruk-hai II to nie pokazałbym Wam nic więcej poza tym co wiedzą Wasi bohaterowie. Jak jedank to koniec definitywny, to ostatni post byłby bardziej książkowy i mielibyście kawę na ławę. jednak kiedy miałaby być druga sesja jako kontynuacja to nie wiem z kilku przyczyn. nie wiem jakie będzie oblicze Śródziemia, nie wiem który z bohaterów przezyje finał i nie wiem ile czasu mi zostanie dla forum między przewijaniem pieluszek
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline