Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-06-2012, 10:33   #506
arm1tage
 
arm1tage's Avatar
 
Reputacja: 1 arm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumny
Ja już wrzucam pomału to co mam dla części z Was -część 1 na forum. Czekam też na zaległe wrzutki...

Bogdan: to jeszcze nie jest wszystko co dla Ciebie mam w tej kolejce. Skoro już zacząłem, to poczekaj jeszcze ze swoim postem aż przeczytasz co jeszcze będzie ode mnie.

EDIT dla Bogdana (oraz Irfmryda) - jednak zdążyłem jeszcze dorzucić to co miałem dla Was. Jeśli o Was chodzi to chyba wszystko w mojej rundzie - możecie rozgrywać dalej. Rozmowa - wysłałem Wam na PW adres doka - do jej poprowadzenia. Potem można ładować posty. Bogdan - jak już pisałem: to co miałeś gotowe wykorzystaj w swoim poście jako to co było przed pracą u Kowalskyego.

Campo Viejo, Irmfryd - niebawem rozstrzygnięcie gry karcianej - będziemy w kontakcie.

Solo, Point, Blackwood - na doku możecie gadać, gdy spotkaliście się zaraz po nocnym powrocie do studia. Może też do was dołączyć Koroniew - który ma wartę nad "więzieniem". Możliwe, że też Amy, którą Blackwood pozostawił przed drzwiami pokoju Willa, ewentualnie Yzurmir (ale to zależy jeszcze od rozegrania z Antonią na doku które powinno mieć miejsce najpierw).
Możecie rozgrywać sobie co chcecie, łącznie z ewentualną wizytą u więźniów - za wyjątkiem jednego: jeśli będziecie chcieli sprawdzić co się obecnie kryje w tajemniczym pokoju skąd dobiegały hałasy (pewnie tak) - pozostawcie to jako deklarację. Opiszę tę scenę w dalszym ciągu moich odpisek w tej rundzie.

Koroniew, Blackwood, Antonia - scena z martwym facetem ma miejsce wcześniej, gdzieś pomiędzy przybyciem Antonii do studia a akcją w pokoju Willa. Na razie skończyło się na tych oględzinach, a potem Antonia póki co wybiegła kontynuować swoje sprawy które nie mogły czekać.

Inni (kto jeszcze nie miał odpiski mojej) - c.d.n., w większości przypadków już po waszych "zaległych" postach które wpłyną na akcję w mojej odpisce dla Was.


Zamykam
PLEBISCYTY

Najlepszy post rundy - 2 PD zgarnia Anonim, plasując się o krok przed travellerem.
Najlepsza akcja rundy - 2 PD wędrują do Yzurmira.
uzasadnienie: "za szalony skok, no i za tę koszulkę taaa Yzurmir zawsze wymyśli coś oryginalnego "

Można już głosować dalej.
 
__________________
MG: "Widzisz swoją rodzinną wioskę potwornie zniszczoną, chaty spalone, swoich
znajomych, przyjaciół z dzieciństwa leżących we własnej krwi na uliczkach."
Gracz: "Przeszukuję. "

Ostatnio edytowane przez arm1tage : 06-06-2012 o 13:24.
arm1tage jest offline