Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-06-2012, 12:15   #19
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Tomek był w lekkim szoku, dopiero gdy zorientował się że nie są zagrożeni przez morderczego Mikołaja i że Doktor zaczął dochodzić do siebie zaczął myśleć trochę jaśniej lecz nadal odrobinę ciężko jakby poruszał się przez melasę . Czasami po zakończeniu maratonu dochodził do niego jakieś urywki wspomnień, przypominał sobie sarkastyczny komentarz przerażonej Damesy i postanowił go potraktować zupełnie poważnie
- Wonder women ? Niee, ona jest zbyt czysta grzeczna i sprawiedliwa, ty mi bardziej przypominasz żeńską wersje Deadpoola też sarkastyczny i dobrze strzela. Ale on jest z Marvela jeżeli bym miał wybierać z menażerii DC to porównałbym cię z Hawke eye, silna, niezależna i wygadana – jego nową znajomą zapewne nie interesowały rozważania na temat postaci komiksowych ale Soszyński nie zamierzał przepuścić okazji popisania się swoim Geekostwem

- Po prostu dobrze radziłaś sobie w sklepie z tym śrubokrętem , a doszedłem do wniosku że raczej nie dasz rady jednocześnie dźwigać naszego szanownego kosmity i biec. Jak widać podział obowiązków sprawdził się doskonale –
dodał z uśmiechem
Kiedy już skończył swe rozważania wyjrzał przez okno w drzwiach jednocześnie słuchając naglę poważnego Doktora

- Wow, zupełnie jak w Falloucie, a z tą wodą to tak samo jak w kręgach. Jakbym wiedział wcześniej to wylałbym na tamtego Mikołaja, ale nie czekaj to pewnie tylko był kostium więc by nie podziałało – Tomasz nie potrafił zachować powagi. Jego umysł nie do końca przyjmował dziwaczność całej sytuacji i jedyne co mu pozostało to udawać że jest w jakieś komiksowej historii. Lepsze to niż dopuścić do siebie jakie to wszystko wokół straszne…
- Ja oczywiście też jestem chętny, ale będę potrzebował balonów z wodą, bo pistolet zająłby mi obie ręce na zbyt długo
 
Brilchan jest teraz online